Kariéra

Pekař/pekařka - BRNO

Hledáme sílu na pečení dortových korpusů a slaného pečiva.
Práce je vhodná i bez předchozí zkušenosti, praxe v oboru je vítaná.
Náplň práce:

  • pečení dortových korpusů, věnečků, větrníků
  • pečení vek na chlebíčky, bagety

Pracovní doba je od pondělí do pátku, cca 4-5 hodin, vhodné i na ½ nebo zkrácený úvazek, příp. brigádně, vhodné i pro důchodce.
Více info na tel.: +420 735 179 359

Cukrář/cukrářka - BRNO

Do naši cukrárny v Brně, hledáme šikovnou a samostatnou posilu k výrobě dortů a řezů.
Předpoklad, alespoň základní praxe v cukrářské výrobně.
Směnný provoz v režimu krátký/dlouhý týden nebo od pondělí do pátku.
Pro více info pište na info@cukrarnakolbaba.cz nebo se rovnou zastavte přímo za námi do cukrárny:-).

Obsluha do cukrárny/kavárny - BRNO

Do cukrárny Kolbaba v Brně, hledáme šikovné posily.
Nabízíme práci v příjemném a sladkém prostředí. Pohodové kolegy a dobré platové ohodnocení.
Výhodou je otevírací doba kavárny, která je otevřena od 9.00 do maximálně 18.00 hodin.
Směny jsou dle dohody nebo krátký/dlouhý týden.
Požadujeme milé a profesionální vystupování, AJ komunikativně, spolehlivost, flexibilitu.
Výhodou je praxe v oboru.
Uvítáme i vysokoškolské studenty.

Cukrář/cukrářka - OSTRAVA

Do naši cukrárny v Ostravě, hledáme šikovnou a samostatnou posilu k výrobě dortů a řezů.
Směný provoz v režimu krátký/dlouhý týden.
Pokud Vás bude cokoli zajímat, zastavte se osobně přímo za námi do cukrárny:-).

Pro více info pište na e-mail: bohm@cukrarnakolbaba.cz

Obsluha do cukrárny/kavárny - OSTRAVA

Do divadelní kavárny Divadla Jiřího Myrona v Ostravě hledáme šikovnou obsluhu do kavárny/cukrárny.
Požadujeme milé a profesionální vystupování, spolehlivost, flexibilitu.

Pro více info pište na e-mail: bohm@cukrarnakolbaba.cz.